9 Mayıs 2018 Çarşamba

YAZ KAMPI AİLE YORUMLARI


İSTANBUL
ÖZGECAN ŞENCAN /  ZİRAAT MÜHENDİSİ\ İSTANBUL
Gençlik kampı, ikizlerim için uzun süren kamp arayışlarımızdan sonra, çevremizde daha önce AQUA kamp faaliyetlerine katılan arkadaşlarımızın övgü ile bahsetmelerinden, güvenliğe verdikleri önem ve adeta bir aile ortamı sunmaları ile kamp tercihimizi AQUA Kamp’tan  yana kullandık. Gençlik kampları ve bu kararı almamızdan ötürü çok mutluyuz. Gençlik kampları iki sezondur AQUA KAMP ailesinde olmanın bir ayrıcalık olduğunu düşünüyoruz .
EDİZ EKER/ SERBEST MESLEK\ İSTANBUL
Aqua  Gençlik kampları, Çocuğumun kamptan gelişinden itibaren çoğu davranışlarının olumlu yönde değişmiş olması, Yaz kampları bir takım negatif davranışlarını tamamen değiştirmesi, bizi ailece çok mutlu etti. Hiç düşünmeden her veliye tavsiye ediyoruz

NERGİS GÖZ /  YÖNETİCİ ASİSTANI \ İSTANBUL
 Aqua Gençlik kampları, Tavsiye üzerine düşünerek aldığımız bu karar hem kızımız hem de bizim için sanırım son yıllarda yaptığımız en iyi yatırımdı.
SÜHEYLA AKTÜRK / İŞLETMECİ \İSTANBUL
 AQUA  Kamp tan geldikten sonra yemek yemeyen Alican gitmiş, yerine adeta bir başkası gelmişti, sanırım bu bile ailemiz için atılmış koca bir adım oldu. Yaz kamplarına Seneye ilk kayıt yaptıran biz olacağız .
ARZU CAN / EV HANIMI / İSTANBUL
Aqua gençlik kampları çocuk Kampları , iki çocuk annesiyim ve çocuklarım evde adeta birbirlerini görmezden geliyorlarken, kamp bittikten sonra gerek birbirleriyle, gerek etraflarındaki diğer arkadaşları ile kurdukları diyalog, eskisinden daha az kavga etmeleri, sihirli bir değnek mi değdi diye düşünmeme sebep oldu. Teşekkürler Eğitmenler ve Tüm AQUA Çalışanları.
SELEN GÜLER / ÖĞRETMEN \ İSTANBUL
 Aqua Gençlik Kampları, Tek kelime ile harika bir deneyimdi. Eşim ve benim için kızımız Aslıdan ayrı kalabilmek adına, aslı içinse hiç tanımadığı yabancı bir ortamda kendi ayakları üzerinde kalabilmesi adına çok şey kazandı. Mersin yaz kampları


İBRAHİM AYDINER / BANKACI\İSTANBUL
Aqua Gençlik kampı Beklediğimizden, umduğumuzdan çok öte bir şeyle karşılaşmanın verdiği şaşkınlık, İbrahim Mertteki değişim eşimle beni çok mutlu etti. ilk fırsatta bu kampın devamını getirmek için gün sayıyoruz .
AYHAN ÇETİN / MEMUR\İSTANBUL
Aqua Gençlik Kampı , Bu kampın organizasyonunu kızım bir sınıf arkadaşından öğrenmiş, daha önce bu kampa katıldığını çok şey öğrendiğini ve yeni arkadaşlıklar edindiğini, bunun onun için iyi bir karne hediyesi olduğunu söylemiş. Yaz Kampı, Kızım bu kampa katılmak istediğinde önce tereddüt ettik, acaba kampta problem yaşar mı ? Etrafına uyum sağlayabilir mi ? diye epey düşündük ,  fakat korktuğumuz başımıza gelmediği gibi kızımız eve yanında pek çok artı ile döndü .
NEDİM KARATEKELİ / ÖĞRETİM GÖREVLSİ\ İSTANBUL
Aqua Gençlik Kampları Çocuğumuz için internette yaz kampları için araştırma yaparken bulduğumuz kampa daha önce katılanlarla da irtibata geçerek fikirlerini aldık, merak ettiğimiz hemen her şeyi sorduk kendilerine, inceleyip sık dokuyarak sonunda kampçı olduk ve şimdi ardımıza dönüp baktığımızda ne kadarda doğru bir karar verdiğimizi görüyoruz teşekkürler AQUA Kamp.
ÖZLEM NİGAR / EV HANIMI - MUHASEBECİ\ İSTANBUL
 Aqua Yaz Kampı ,Korkarak, tereddütle kampa yolladığımız Ömer gitmiş, yerine cesur, hızlı ama aklı başında kararlar verebilen cesarette bir Ömer gelmişti Yaz Kampından hemen sonra. Ondaki kısa sürede gerçekleşen bu değişiklikle birlikte bizimde ona karşı olan davranışlarımızda değişiklikler meydana gelmesi, zincirleme olarak ailemizi iyi yönde Gelişti.
MUAMMER YEŞİLDİREK / SİGORTACI/ İSTANBUL
Aqua  Gençlik Kampı, Kısa bir sürede olsa ayrı kalmak, birbirimizi özlemek  sanırım hayatı o küçük yüreklere çok daha iyi belletmiştir.

TUĞBA CEYAN /ÖĞTRETMEN/  İSTANBUL
 Bu kampı ilk başta internetten gördüm.  Bence bu Kamp Çocuklar için çok eğlenceli Oldu.  Ayrıca daha önce yapmadıkları etkinliği bu Kampta yaptılar Çok teşekkür ederiz.
ANKARA
OSMAN ERDEM/  TİCARET/ ANKARA
Çocuklarımız, Kampta en çok binicilik, su sporları ve dalgıçlığı sevmiş. Bu gittikleri  ilk kamptı ama diğer kamplara giden arkadaşlarımdan duyduklarıma göre en güzel kamp bu kamptı.ONURCAN TERCAN/ TEKNİK SERVİS/ ANKARA
Yaz Kampına  Gitmeden Çok  heyecanlıydı.  Annemden babamdan ayrı kalacağı Tedirgindi Ancak Eğitmenler Çok yakından İlgilendiler.   Ben bu kampları herkese öneriyorum,  Özellikle de çok yorulanlara,  Nedeni ise şu ;  bütün yıl yorulduk, kampta dinlenme şansımızda var. Ayrıca stres attım .
GÖKAY AKTAN / ELEKRİK MÜHENDİSİ/ANKARA
 Yaz kampları, Eğlenerek ve Öğrenerek Geçirdiler ve  çok güzeldi , Yaz kamplarına Tekrar göndereceğim.
BURCU TAMAY/ REKLAMCI/ ANKARA
Aqua Yaz  Kampı harikaydı.  Evde Eşyalarımı sağa sola atarsam bulmakta zorlanana Çocuğum şimdi Kamp sayesinde, Çok tertipli oldu. Önümüzdeki yıl görüşmek üzere…
CANKAN TÜYSÜZOĞLU /MÜTAHİT/ ANKARA
Çocuklarım güzel bir tatil geçirdi. Tekrar yaz kampında buluşmak üzere herkese teşekkürler. Aqua Kamp Eğitmenlerini çok iyi bulduk , Kamp yöneticilerine teşekkür ederiz.

EZGİ KONYA /RESSAM /  ANKARA
Bu kampta oğlum cesaretimi arttırdı. Atları eskisinden de çok sevip binici olmaya karar verdi.  Bir çok aktivitede kendimi geliştirdi.

EGE SU ARPACI / TEKNİK SERVİS  /ANKARA
Diğer kamplardan farklı olarak bu kampta hocalarla arkadaş gibi anlaştıklarını düşünüyorum.  Burada fazlasıyla alternatif var.  Özellikle Kampta  Ata binmek hoşuna gitti. Ankara’ya dönünce ata binmeye devam etmek istedi Herkese teşekkürler.
ADANA
OZAN ORAKÇI /OKUL MÜDÜRÜ / ADANA
Öğretmen gözüyle baktığımda Çocuğum Eve döndüğünde, çok mutlu geldi.  Mutlu olabilmek için eğitmenleri iyi İletişim kurmuş buda Etkinliklerde Katılımını arttırmış. Öğretmenlerine Kuruma teşekkür ederim.

EZGİ SU/ MEMUR/ ADANA
 Kampa Ailem kendimi geliştirmem ve yeni şeyler öğrenmem için yolladı, Çocuğum sosyalleşmesi ve Çevresini genişletmek ve yeni kişiler tanıması için gönderdik Bundan da çok başarılı oldu. Bunu da istiyordum ve istediğimi de elde ettim.

YİĞİT ÇINAR/MİMAR/ADANA
Gençlik Kamplarından dönen Çocuklarımın  Kendilerine Güvenleri artmış şekilde döndüler.   Bu kampı o arkadaşlarıma önerdim.
BUKET SULAK/ SERBEST MESLEK/ ADANA
Bu Kampta Çocuklarım, Spor yapmanın insanı yormadığını aksine daha güçlü yaptığını öğrenmişler. Önümüzde ki  yıl tekrar göndereceğim.

AYLA ALTINTAŞ /GAZETECİ/ADANA
 Gönderdiğim Aqua Yaz Kampı, Çocuklarıma Çok şey katmış. Burada yeni arkadaşlar edinmiş, bilmediği sporlarla tanışmış, Eve döndüğünde olgun davranışları ile dikkatimizi çekti bu konu bizleri mutlu etti. Teşekür ederiz  Aqua Kamp.
ÖZGE ŞEN /ÖĞRETMEN/ ADANA
  Yaz Kampında, Kendinden büyük Arkadaşları ile  daha iyi anlaşmış. Bu yönden Beni  çok mutlu etti. Hayata bakış açısı olumlu yönden çok gelişmiş . Kamp Yönetimine çok teşekkürler
ARTUN DİŞÇİ/MAKİNA MÜHENDİSİ/ ADANA
 Bu kamp Çocuğuma Hayvanları daha çok sevmeyi öğretmiş Kampta Ata binmeyi ve Onlarla İletişim kurmayı öğrenmiş, Bu da ondaki öz güveni  Açığa çıkarmış. BU kampta ayrıca  Sevgiyi, saygıyı, paylaşmayı, arkadaşlığı, daha da geliştirmiş. Tüm kamp yönetimine teşekkür ederiz.
EZGİ UĞURLU / MİMAR/ ADANA
İkizlerimi Aqua Yaz  Kampları na Gönderdiğimde endişelerim vardı, Ancak Aqua Eğitmenleri  Bu konuda O kadar Profesyonel ki sürekli çocuklarımı Yakından takip ederek onların öz gün kazanmalarına katkı sağladılar. Bize bu kadar güzel şeyler yaşattığınız için teşekkürler
İZMİR
CEM GÖRKEM/MÜTAHİT/İZMİR
Çocuğumda Bir çok olumlu gelişmeler gözlemledim. Kamptan döndükten sonra sorumluluğu artmıış kendi işlerini kendisi yapar hale gelmiş önümüzdeki ya tekrar gitmek istiyor. Emeği geçen herkese teşekkürler. Kampta çok güzel aktiviteler vardı ama özellikle hocalar çocuklarla  harika ilgilendiler. Bu Yaz kampını herkese Önereceğim.

BERKCAN SAHTORİK/ İNŞAAT MÜHENDİSİ/İZMİR
 Bu Kamp Doğrusu çok güzeldi, Çocuklar çok iyi bir şekilde sosyalleşerek Eve döndüler hala Kamp arkadaşları ile mesajlaşıyorlar.  Aqua kampa iki yıldır gönderiyorum. Önümüzdeki yıl yerimizi şimdiden ayırtmayı düşünüyoruz artık onlarla bir aile gibiyiz. Bu kampı Arkadaşlarıma da önerdim.
DORA KAPTAN/ DİŞ HEKİMİ/ İZMİR
Yaz kampları, Çocuğum  açısından kamp çok eğlenceli  geçti. Yeni hobiler edindi.  Daha önce yapmayı sadece hayal edebileceğim şeyleri yapmaya fırsatı buldu ve  binicilik, dalış gibi Ekstrem sporları yaptı. Bu sanırım herkesin eline geçmeyen bir fırsattır. Sonuç olarak kamp yeni arkadaşlıklar ve hobiler edindiği içinBu Kamp bir eğlence yuvası haline gelmiş buda gösteriyor ki Kamp yönetimi Çok tecrübeli ve bu kampı herkese öneriyorum

ATAKAN KARAHANLI/ MEMUR/ İZMİR
Bu Kamp Çocuklarıma paylaşmayı ve kendi ayakları üzerinde durmayı öğretmiş. Kampta yeni arkadaşlıklar kurmuş, Eve döndükten sonra hemen onlarla iletişim kurarak önümüzdeki yıl hangi döneme geleceklerini kararlaştırdılar bu bana yetti ve arttı bile Aqua kampı herkese öneririm.
EMMA VİLKOŞEVSKİ/ TURİZM/ İZMİR
Aqua Yaz Kampı Öncelikle çok tecrübeli olduğunu Çocuklara yaptığı bir çok aktiviteyle kanıtlamış oldu. Çocuğum eve gelmeden sosyal medya ile yapılan aktiviteleri hemen bizlere sosyal medya yolu ile gönderdiler.  Kamp boyunca yakından takip etme fırsatı bulduk. Çok teşekkürler.
NAZ KOÇAN/TEKNİK RESSAM/ İZMİR
 Çocuğumu kampa biraz zor gönderdim ancak Aqua Kamp Eğitmenleri sayesinde, Şimdi kamptan dönmek istemiyor bu kda Kamp yönetiminin ne kadar tecrübeli olduğunu gösteriyor çok teşekkür ederiz.
TİMUR BERK METE / İNŞAAT MÜHENDİSİ/ İZMİR
Buraya inanın çok şey yazmak isterdim. Çok deneyimli ve tecrübeli olduklarını Kamp eğitmenleri kendilerini hakikatten gösterdi. Yani bir kamp ancak bu kadar faydalı ve Mükemmel olur. Kesinlikle herkese öneriyorum. Tekrar görüşmek üzere ve  Kampı kuranlara çok teşekkür ederim
BURSA
CEM ÜNLÜYÖNETİCİ ASİSTANI/ BURSA
Çocuklar Kamptan çok mutlu Döndüler, önümüzdeki yıl tekrar göndermeyi düşünüyorum .  Yapılan aktivite fazlalığı ve kalitesi çok iyiydi. Doğal yaşam da hayat ta  kalmayı bile öğretmişler. Tekrar Kamp Yöneticilerine ve Ekibine teşekkürler.

ARZU TONGA/ ESTETİK UZMANI/ BURSA
Çocuğum İçin yaz kampları Öncelikle özgüven açısından çok önemliydi.  Bunu Kamptaki Eğitmenler Fazlası ile Başarmışlar. Çocuğum Eve döndüğünde Ondaki Olumlu değişikliği Çok iyi gözlemledik. Çocuğum Bizimle yapmadığı bir çok  etkinliği tek başına yapma olanağı buldu. Ayrıca  Yeni arkadaşlıklar kurarak eve döndü.  Kamp eğitmenleri ne ve Yöneticilerine teşekkürler.
BERKAY ACUNER/ ÖĞRETMEN/ BURSA
Kamp Çocuğuma,  Ailesin den  uzak ta yaşamayı öğretti.  Çocuğum eve geldiğinde ondaki olumlu değişimi ve gelişimi görmüş olduk  bu Kampı herkese gönül rahatlığı ile öneririz.
OZAN KIR / SPOR EĞİTMENİ / BURSA
 İşin Açıkçası bir Spor Kampı Araştırıyordum ve Aqua Kampı buldum bir çok Spor  yapmalarının dışında o kadar zevkli aktiviteler yaptı ki, Seneye tekrar Göndereceğim. Eğitmenlerin  Emeğine Sağlık.
OZAN TUFANLI/ YÖNETCİ/ BURSA
Çocuklar Yepyeni arkadaşlıklar edindiler. Türkiye’nin dört bir yanından gelen çocuklarla kuvvetli ilişkiler kurarak eve döndü. Akşam Animasyonlarını çok beğenmiş ve çeşitli yarışmalara Katılarak eğlenmişler çok mutu eve döndü herkese bu harika kampı öneriyorum.
EYLÜL KAYAHAN/ İNGİLİCE ÖĞRETMENİ/ BURSA
 Kampta Çocuğum güzel  bir arkadaş grubu edinerek ve çok eğlenerek döndü. Onda  çok olumlu değişimler gördüm. Tam beklediğim gibi bir kamp geçirdi. Herkese tavsiye ediyorum.
ANTALYA
MERTCAN ÖNAL/ ÖĞREMEN/ ANTALYA
Bir eğitimci gözü ile her şey çok güzel gitti. Tam beklentilerime cevap veren bir kamptı Çocuğum adına sizlere gerçekten çok teşekkür ederim.  15 Gün boyunca Çocuğum hayatında ilk defa bir çok aktivite yapma fırsatı buldu. Seneye tekrar göndermeyi düşünüyoruz.
SERRA ALTAN/TURİZİMCİ/ ANTALYA
Çocuğumu bu Kampa gönderirken çok araştırma yaptım sizde iyi araştırın ve çok tecrübeliler. Konusunda uzman Eğitmenler kampta hizmet veriyor. Bu da Çocuklarımıza çok olumlu katkılar verdi, bunları Çocuklarım eve döndüğünde fark ettim. Herkese teşekkür ederiz.


CAN GÜVENÇ/ PAZARLAMACI/ ANTALYA
Çocuklarımı bu Kampa Kendi işlerini kendileri yapsın, yalnız yaşamayı öğrensinler diye gönderdim . Çocuklarım eve geldiğinde o kadar kendilerini geliştirmiş ki Çok mutlu oldum. Onlarda çok mutlu bir şekilde eve döndüler. Kamp yönetimine ve Hocalarına teşekkür derim.
OSMAN ERDEM/ WEP MASTER/ ANTALYA
Bizlerin yaptığı işten kaynaklanıyor olmalı ki Çocuğum günün büyük bölümünü İnternet başında geçiriyordu. Bu kampı o yüzden seçtim ve çocuklarıma sunulan o kadar çok aktivite oldu ki onlarda çok olumlu değişiklikler oldu. Aqua Kampı öneririm.

CAN BOSTANCI/MÜHENDİS/ ANTALYA
 Tek kelime ile Mükemmel bir Kamp. Çocuklarım kamptan bir çok birikimle döndü. Tekrar gitmek istiyorlar. Bu da bizi çok mutlu etti. Çok teşekkürler.

EZGİ BOLAYIR/ TURİZMCİ/ ANTALYA
 Kampa giden Çocuğum çok mutlu eve döndü. Yeni Arkadaşlıklar kurmuş, çok güzel sporlar ve etkinlikler yapmış. Eğitmenlerin yaklaşımı çok iyiymiş. Bizde tüm Kamp yöneticilerine teşekkür ederiz.
HATAY
CEMRE ELMES/ YÖNETİCİ / HATAY
 Çocuğum  Yaz Kampında,  Dolu Dolu 15 gün Geçirdi.  Hayatında hiç yapmadıkları Etkinlikleri yaptı. Tek kelime ile harikaydı.  Eve çok Mutlu döndü,  Tekrar çocuklarımı Aqua kampa göndermeyi düşünüyoruz.
MELİSA BOLAYIR/ SİGORTACI/ HATAY
Aile olarak ilk defa bir kamp araştırması yaptık.  Oğlumuzu Aqua Kampa gönderdik. İlk defa bizden uzakta tek başına kaldı. Harika bir kamp geçirdi, bu kampı herkese tavsiye ediyoruz.
MELİS ERTEN/ MEMUR/ HATAY
Kızımız Yaz Kampında, Yeni Arkadaşlıklar kurdu ve  bu onun kendi  ayakları üzerinde durması adına çok iyi oldu. Her şey için teşekkür ederim .

GÖRKEM BİRCAN / ÖĞRETMEN/ HATAY
İkiz çocuklarımı Aqua Yaz Kampına gönderdim, çok mutlu döndüler Eğitmenler Çok yakın ilgi göstermişler. Bu onlara iyi rol model olmuş. Seneye tekrar katılmak istiyorlar, bizde bu isteklerini kırmayıp tekrar göndereceğiz.
BURCU YÜCELİR/ KUAFÖR/ HATAY
Bu kamp Oğlumun hayatında yeni bir başlangıç oldu. Oğlumun  kendisi ile barışık yaşamasını ve doğa ile bütünleşmesini sağladı.  Arkadaşlık  ortamı ve kurulan dostluklar güzeldi. Herkese Aqua kampı öneriyorum.
MERSİN
MUHARREM  ASUTAY / KUAFÖR/MERSİN
Kızlarımı AQUA KAMP’ın düzenlediği Yaz Kampına gönderdim.  Çocuklarım bu dönemde Okul streslerini Atmaları için, Yaz Kampında deşarj oldular ve yeni sportif faaliyetlere katılarak öz  güven kazandılar. Yaz Kampından  çok memnun kaldım,  Herkese tavsiye ederim.

MUSTAFA ÜÇÜNCÜ/ MİMAR/ MERSİN
Aqua Yaz Kampına kızımı gönderdim , burada yaptığı çeşitli aktiviteler  olan özellikle İzcilik, Kampçılık, Okçuluk ve Biniciliği Çok beğendi , diğer Kamplarda olmayan bir çok aktivite yaptı seneye tekrar gelmek istiyoruz, Her şey için teşekkür ederiz.

AYHAN SOLAKER/ TURZM/ MERSİN
Kamp yönetimine, teşekkür ederiz. (Yüzme -Basketbol- Tenis – izcilik v.b gibi)  Sportif ve sosyal faaliyetlerden dolayı Çok güzel zaman geçirdi. Oğlum yaz tatilini eğlenceli geçirdiği için önümüzdeki yıl tekrar gelecek.

AYTEN KAYACAN/EV HANIMI/ MERSİN
Önce büyük kızımı ardından da üç yıl sonra küçük kızımı AQUA nın düzenlediği Yaz  Kampına gönderdim. Yeni Arkadaşlarıyla değişik ve Eğlenceli bir ortamda tanışmaları – kaynaşmaları bizim açımızdan oldukça rahatlatıcı oldu. Aktiviteler Harikaydı, herkesin emeğine sağlık.

MEHMET ALTINTOP/ÖĞRETMEN/ MERSİN
Aqua Gençlik Kampı Sosyal faaliyetlerin çeşitliliği, güzel yerlere geziler yapmaları bizim gibi çalışan Anne ve Babalar için oldukça güzel bir Program olduğu için bu kampa karar verdik, isabetli karar verdiğimizi, Kızımız Eve döndüğünde ondaki mutluluğu Gördüm .  Kamp çalışanlarına teşekkür ederiz.

M – Muhasebe / KADiKÖY Anadolu Yakası Yaz Spor Okulu,yaz okulları

Merhaba benim oğlumda Aqua Yaz spor okuluna arkadaşıyla beraber gitti.yaz okullarında Tüm gün çok güzel vakit geçirdiler.istanbul yaz okullarının önemi Evde bütün gün yapacak bir şey bulamıyor, sıkılıyordu.yaz okullarını düşünme nedeni Bilgisayar başında durmaktansa hem çok eğlenceli vakit geçirdi hem de yeni arkadaşlar edindi. KADiKÖY Yaz okulu sayesinde denize girmeye korkan oğlum artık suyun üstünde durabiliyordu ve yüzmeyi öğrenmeye başlamıştı.Bu yüzden şimdi de Aqua nın Kış yüzme kursuna devam ediyoruz.istanbul Yaz okullarını Herkese tavsiye ederiz.istanbul yaz okulları..

KOCAELİ
YELİZ AK / YÖNETİCİ/ KOCAELİ
12 yaşındaki kızımı 2 Dönem  Aqua Yaz Kampına gönderdim ve bunun çok büyük faydalarını gördüm. AQUA KAMP Programları harikaydı vermiş oldukları eğitim çok iyi herkese tavsiye ediyorum.

FEVZİ YILDIRIM/ ÖZEL SEKTÖR / KOCAELİ
Her yıl Tatilde ne yapacağımızın stresini yaşıyorduk Kamp araştırması yaparken Aqua Kampı bulduk çok iyi referansları var.  Bizim için referans çok önemli olduğu için bu kampı istedik, kızım eve Döndüğünde Mutluluktan adeta uçuyordu. Tercihimizin ne kadar doğru olduğunu anladık. Kamptaki herkese teşekkür ederiz

MÜNEVVER DİLEK/ ASİSTAN / KOCAELİ
Yaz Kampı  bizim için ilk kez yaşadığımız bir tecrübeydi,  Oğlum İçin Aqua Yaz kampı  çok iyi geçti teşekkürler.
TİMİRUAY ŞAHİN / ELEKTRONİK ÖĞRETMENİ / KOCAELİ
Araştırmalar sonucunda,  İnternetten bulduğumuz sonrasında tanışıp çok sevdiğimiz kadrosu ile Aqua Kamp bizim için vazgeçilmez oldu. Her Yaz Okulunun kapanıp Yaz Okulunun açılmasını iple çekiyor, Sevgilerimiz.

ÖZLEM AYAS/ ÖĞRETMEN / KOCAELİ
Aqua Kamp’ la tanışmamız bir aile dostumuzun tavsiyesi ile olmuştur. 14 yaşındaki kızım Selinin davranışlarındaki değişiklikleri Kamptan döndükten sonra, bir eğitimci olarak memnuniyetle izlemekteyim. Teşekkürler kızımın Hasan hocası.TARIK SÖNMEZ/ MİMAR / KOCAELİ
Aqua Kamptan memnuniyetle ayrıldıktan sonra,  Kulüple  birlikteliğimiz hafta sonları  Yüzme tesislerindeki  Kış Yüzme Okulu eğitimlerine katılarak devam etmektedir. Bu tam olimpik tesislere yolunuz düşerse Hasan hocayı bulmanız oldukça kolay Olacak.
ESKİŞEHİR

MUSTAFA AYAS/ MAKİNA  MÜHENDiSİ / ESKİŞEHİR
Sanırım Aqua Yaz Spor Okulu kızımızı seneye müsabakalara katılabilecek seviye de hazırlayacak. Bu şekilde bir hedefin oluşması ayrıca bizleri de motive etmiştir KADiKÖY yaz okulları

ERHAN DİCLE/ ÖĞRETMEN / ESKİŞEHİR
Değerli Aqua kamp ilgilileri, Oğlumuz Alp Kaan AYAS   Yaz Kampı döneminde,  hem bedeni, hem de moral ve ruh sağlığı gelişimi bakımından dikkate değer ilerlemeler kaydetmiş oldu. Bundan dolayı Aqua Kamp Ailesine teşekkür ederiz.

KONYA

EDİZ ÖNAL/ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ/ KONYA
Gençlik kampından dönen oğlumuz, Kamp ta öğrendikleri ile her gün mutlulukla faaliyetlere katılmak ve başarılı olmak adına çok azimli ve istekli olmasına neden oldu. Bu büyük değişimi görünce her yıl yeniden aynı  Kamp Olan Aqua Kampı tercih ediyoruz.

MURAT GÜRSU / ÖZEL GÜVENLİK/ KONYA
 Kızımın kamp deneyimi, Bizim ve Onun için ayrı bir kazanım olarak bizleri memnun etmiştir. Yaz okulları Bütün bu değerleri çocuklarımıza sunma adına Aqua Kamp  Yöneticilerine  gösterdiği  çabaya ve ilgiye Teşekkür ederiz.
ADEM KILIÇ / TEKSTİL / KONYA
 Aqua Kamp Yönetimine, Önümüzdeki dönemler için de aynı yönde çalışmalarınızın artan tecrübeniz ve birikiminiz ışığında Çocuklarımızı daha da geliştirerek  sunacağınıza inancımız tamdır. Oğlumu tekrar göndereceğim.

BALIKESİR

TAFUN GÜR / MEMUR / BALIKESİR
Önümüzdeki Yıl tekrar  Gençlik Kampı için de oğlumuzu sizin ellerinize güvenle emanet edeceğimizi belirtir ve katkılarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

TUNA SÖNMEZ / ÖZEL ŞİRKET MÜDÜRÜ/ BALIKESİR
Merhabalar,  Oğlumu bu yaz Aqua Kampa verdim ve cok memnun kaldım.  Yaz okullarında Kendisi de herkesi çok sevdi.  Özellikle Öğretmenler çok ilgiliydi. İnşallah tekrar görüşmek üzere.

TEKİRDAĞ

TEKİN KOLCU/ MİMAR / TEKİRDAĞ
Kızım Yaz Kampında, yeni birçok arkadaş edindi bu onun sosyalleşmesi için çok önemliydi. İçine kapanık bir yapıya sahipti. Emeği geçen herkese teşekkürler.

EDİZ ŞAHİN / ELEKTİRİK MÜHEDİSİ/ TEKİRDAĞ
Oğlumu Aqua Kampa, Gönderdim  ve  Eve çok mutlu Döndü.  Çocuklar için süper bir gelişim oldu. Tekrar görüşmek üzere saygılar.

AYDIN
EMİR YILDIRIM / MEMUR/ AYDIN
Yaz Kamplarının açılmasını iple çektim,  Kızım  için çok güzel bir karne hediyesi oldu. Bütün yıl çok çalıştı ama en önemlisi seçtiğimiz Aqua kamp gerçekten çok tecrübeli herkese tavsiye ediyorum.

ALPER YÜREK/ GENEL MÜDÜR / AYDIN
Aqua Kamp ta Kızım  Bir çok şey öğrendi.  Özellikle de yüzme konusunda çok ileri seviyeye ulaştı.  Aktiveteler Çok renkli ve güzel olduğunu anlattı. Bu bize verilen hediye cd de Çocuklarımızın neler yaptığını Daha net gördük. Tekrar görüşmek üzere.

GAZİANTEP

ZEYNEP KAŞ / SPOR EĞİTMENİ / GAZİANTEP
Kamp  çocuklar için ödül gibi oldu, bunda kamplarda çalışan Eğitmenlerin Çok önemli rolü olduğunu gördük. Çok Araştırma yaptım Aqua yaz Kampı Gerçekten Çok İyi idi Tavsiye derim.

NAZ KOÇAN / SERBEST MESLEK / GAZİ ANTEP
Kamp tan Mutlu dönen Çocuğumun kendine güveninin artığını gördüm ve orada çok güzel anılar ve arkadaşlıklar kurmuş . Çevremde ki veliler bana sorduğunda hiç tereddütsüz Aqua kampı önereceğim.

BERK SERT/ TURİZM / GAZİANTEP
Mükemmel bir Kamp geçiren Çocuğumuz, Bize Çok olumlu İzlenimler aktardı. Bir çok yeni sporlar yapmış. Özellikle Sörf yapmayı çok sevmiş bu izlenimler ve bizim Gözlemimiz de O yönde olunca Önümüzdeki yıl tekrar göndermeyi planlıyoruz.

DENİZLİ
NAZ KOÇAN / ÖĞRETMEN/DENİZLİ
Kızım çin seçtiğim Aqua Kamp Herkese gönül rahatlığı ile göndereceği  bir program yapmış. Kızım kampan dönünce bunu daha iyi anladım . ondaki mutluluğu çok rahat hissedebiliyorsunuz. Tekrar geldiği için çok mutlu oldu.  Herkese Aqua kampı öneriyoruz.

CEM PAMİR / TEKSTİL/ DENİZLİ
Gençler için süper bir tatil hediyesi, tavsiye ederim. Bir çok Etkinlik yapıyorlar çok tecrübeli bir kamp.Oğlum Kamptan çok mutlu döndü. Tekrar görüşmek üzere.
/Naz KOÇAN 10 Yaş / ATAŞEHiR : izmir yaz okulları,Yaz Okullarını herkese tavsiye ederim. Mükemmeldi.izmir yaz okulları..

Burcu YüCE 10 Yaş / üSKüDAR :aqua üSKüDAR yaz okulları, çocuklar için yaptığınız Yaz Okulu programı tam bana göreydi. Spor ve Etüt olması muhteşemdi.üSKüDAR yaz okulları.

CEM AKSOY 9 YAŞ / bostancı: aqua bostancı yaz okulları ,yaz okullarında çok eğlendim.bostancı yaz okullarına tekrar geleceğim.bostancı yaz okulları

YAİIZ ARSLAN 10 YAŞ / üMRANiYE:aqua yaz okulları,yaz spor okullarında çeşitli el işleri, yarışmalar yaptık ve yeni arkadaşlar edindim.üMRANiYE yaz okulları

ALi DiNÇ BOZAT 7 YAŞ / çengelköy:aqua yaz okulları, yaz tatilimi dolu dolu geçirdm. Tekrar katılmayı düşünüyorum. çengelköy Yaz okulları

KAYAK KAMPI OKULLARI ÖİRENCi GÖRüŞLERi
ALEYNA AYNASIZ 13 Yaş / KADiKÖY kayak kampı: GÖZTEPE Uludağ Kayak Kampı sayesinde yepyeni bir çok arkadaş tanıdım, çevrem gelişti. Bu kış çok eğlendim. Gençlik kampı,Kayak kampları.

DENiZ YAMAN KAYA 15 Yaş / KADiKÖYkayak kampı: Kayak Kampı na geldiğim için çok mutlu oldum. Gençler için süper bir tatil hediyesi, tavsiye ederim.kayak kampları.Gençlik

BERFiN ERDOİAN 11 Yaş / KADiKÖY kayak kampı : Uludağ kayak Kampı nın başlamasını iple çekiyorum. Kayak Kampı kışı sevmemi sağladı.kayak kampları.Gençlik

SELiM AVŞAR 9 Yaş / ATAŞEHiR kayak kampı : Uludağ snowboard kayak kampı çok güzel, Kamp süper, Snowboard hakkında çok şey öğrendim. Snowboard kayak kampları.Gençlik

CEYLiN KOÇ 14 Yaş / üMRANiYE kayak kampı: Bizim için Kayak Kampı ödül. Kayak yapmayı çok sevdim. Sömestr Kayak Kampı her çocuğun katılması gereken bir yer. Kayak kampları.Gençlik

TiMUR AKCAN 8 Yaş / üSKüDAR kayak kampı : GÖZTEPE Uludağ AQUA Kayak Kampı na ilk defa katıldım, çok güzeldi. Arkadaşlarımla birlikte seneye yine Kayak yapmaya gideceğim.kayak kampları.Gençlik

ÇINAR MERT AKSU 17 Yaş / ÇEKMEKÖY kayak kampı : Uludağ Snowboard Kampı sayesinde kendime güvenim arttı. Kamp çok güzel geçti.kayak kampları.

MELiSA UİUR 9 Yaş / GÖZTEPE kayak kampı: Sömestr tatili benim için çok iyi geçti, Kayak yapmayı öğrendim seneye tekrar gelmeyi iple çekiyorum.kayak kampları.Gençlik

BADE SILA ÖZTüRK 17 Yaş / MALTEPE kayak kampı: Kayak kampı nın ortamı çok güzeldi. Bolca kayak yaptık eğlendik .kayak kampları.Gençlik

BURAK YAVUZ 10 Yaş / DUDULLU kayak kampı: Kayak Kampı bundan sonra sabırsızlıkla beklediğim kamplar sıralamasında birinciliğe yükseldi. Kayak kampları.Gençlik

YAİMUR KAYA 13 Yaş / BEYLERBEYi kayak kampı : Uludağ da ki tüm şartlar Kayak Kampında eğlenmemiz içindi, çok mutluyum. Tüm arkadaşlarıma Kayak Kampından bahsedeceğim. Snowboard kayak kampları.Gençlik

BERK SOYSAL 12 Yaş / NATOYOLU kayak kampı: Uludağ Kayak Kampı hocalarımızın yönlendirmesi ile benim için birden bire Snowboard Kampına dönüştü, muhteşemdi. Bundan sonra her yıl Kayak Kamplarında olacağım kesin.snowboard kayak kampları.Gençlik

Hiç yorum yok: