16 Haziran 2018 Cumartesi

YÜZME KURSUNA NASIL KATILABİLİRSİNİZ?

Aquakamp olarak, Size en yakın Yüzme Havuzlarında bulunan tesislerimizde yüzme Kursu yada Özel yüzme dersi  alabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için lütfen bizi gelmeden önce aramalısınız guruplarımızın uygunluğunu öğrenerek geliniz.

Aquakamp düzenlediği, Yetişkinler için yüzme kursları İstanbul Yüzme Kursu Anadolu Yakasında ulaşımı en kolay olan  Olimpik yüzme havuzların da vermekteyiz.

İstanbul Anadolu Yakasında ve Avrupa yakası, yetişkinler için yüzme dersleri üç farklı havuzda devam ediyor. Üsküdar İlçesinde bulunan Burhan Felek Yüzme Havuzu, Galatasaray Olimpik yüzme havuzu ve Kartal ilçesinde bulunan İstek uluğbey Yüzme Havuzun da devam eden yetişkin yüzme kursları aylık 8 dersik paketler şeklindedir.

Aqua spor kulübü, Yetişkin Yüzme Dersi programı, grup yüzme ve bire bir özel yüzme kursu olarak yapılmaktadır. Yetişkin grup yüzme kursu maksimum beş kişilik gruplar halinde yapılmaktadır. Her bir guruba bir Antrenör ders vermektedir.

Aqua spor kulübü, Özel yüzme dersleri ise bire bir olarak verilmektedir. Yüzme havuzundan Yüzme bilen kşiler ise, spor amaçlı üyeliklerden faydalanabilir. Yüzme kursları bay-bayan karma olarak yapılmaktadır. Ancak öel yüzme dersinde bayan hoca tercihi yapabilirsiniz.

Yüzme havuzuna gelen öğrencilerimiz, Yetişkin grup yüzme eğitimlerinde su üzerinde durma, serbest yüzme ve balıklama atlama konusuna yönelik çalışmalar yapmaktadır.
Yetişkin yüzme kursuna katılan öğrencilerimiz çalışmaya gelirken yanlarında getirmeleri gereken malzemeler,mayo, havlu, terlik bone ve gözlük, idrar tahlilidir. 

Yetişkin Yüzme kursu ücretleri kursuna başlarken nakit olarak veya kulüp hesap bilgilerimize havale yapabilirsiniz. Havale dekontu ile müracaat edebilirsiniz.  Yetişkinlerde, her bir ders süresi bir saat olmaktadır. Yetişkin Yüzme Kursu aylık derslerinizde, size ayrılan gün ve saatlerde katılamadığınız derslerin telafisi yapılmamaktadır.

Hiç yorum yok: