8 Haziran 2018 Cuma

DENİZDE ÖZEL YÜZME DERSİ NASIL YAPILIR?

aquakamp yüzme dersi olarak Havuzlarda yaptığımız yüzme kursu dışında, sizinde dikkatinizi çektiği gibi denizde ilk defa yüzme kursu veren bir kulüp olmuştur. Tabi ki şimdiden böyle olur mu? dediğinizi görebilmekteyiz, Ancak bunda şaşıracak hiç bir şey olmamakla beraber kursiyerlerimizde yüzmeyi öğrendikten sonra şu soru akıllarına gelmektedir. Acaba denizde  işte bu sorunun yanıtı denizde uygulamalı Özel yüzme dersinden geçmektedir.

Öğrendiğiniz yüzmeyi, Bulunduğunuz yerde deniz olması ve uygun plajlarda, Yada sizin isteğinize göre ders alabilirsiniz. Yüzme Kursu Eğitiminin uygulama alanının diğer bir yeri deniz ve göller olduğu unutulmamalı.

Üç tarafı denizlerle çevrili olduğumuzdan dolayı çok şanslıyız çünkü denize ulaşmak kolay ve rahat olmaktadır. Bugünlerde yüzme dersleri konusunda şanslı durumdayız yaz tatilinde sahillerde bulunan tatil köyleri ve otellerde tatilinizi yaparken aquakamp olarak hizmet vermekteyiz. yaz tatilinizin günde sadece 1 saatinizi ayırarak özel yüzme dersi alabilir ve artık tatile gittiğinizde tekne turunda denize girip keyf yapabilirsiniz.

Denizde nerede yüzme dersi alacağınıza Antrenörünüz  karar vermesi gerekmelidir. bu sizin için daha doğru olacaktır. Denizde yapılan Yüzme dersinin size daha fazla faydasının olduğunu Daha iyi göreceksiniz. Denizde özel yüzme dersi için bizi arayabilirsiniz, bu konu bizim uzmanlık alanımızdır.

Hiç yorum yok: