23 Ocak 2018 Salı

KAMPÇININ SEYİR DEFTERİ

Kampçının Seyir Defteri;

Kampçının seyir defteri bir çok Konuları, Kampa Hazırlık, Kazandığı Birikimleri ve Liderlik fasıflarının geliştiği gibi bir çok anları yazdığı günlük olarak karşımıza çıkar. Bir kampçının kazanımları ve ilerde iyi bir yönetici olacağının göstergesi olmuştur.

GİDİLECEK YAZ KAMPINA HAZIRLIK AŞAMASI

Tatilin başlamasına oldukça az zaman kaldığı esnada kampçı hangi Yaz kampını seçmişse o doğrultuda hazırlığını yapması gerekir. Kampa giderken yanına alacakları listeyi sırası ile tamamlaması gerekir. Bu liste çok uzun olmamalı ve aşırı, gereksiz yere valizlerini doldurarak hamallık yapmamalı sadece gerekli malzemeleri yanına almalıdır.

YAZ KAMPINA HAREKET ZAMANI YAPMASI GEREKENLER

Kampçılar kampa hareket zamanında, Kurum tarafından önceden belirlenmiş ulaşım bilgilerini kampçı vererek toplanma yeri ve zamanı konusunda her türlü paylaşımı yapmaktadır. Kamplara genelde, Türkiye içinden ve dışından bir çok kampçı katılmaktadır. Ülke içinden İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Hatay, Mersin gibi şehirlerden kampçılar katılmaktadır.

KAMP MERKEZİNDE TOPLANMA

Antalya - Kemer ilinde bulunan Uluslararası kamp merkezi kapılarını tüm öğrencilere açmaktadır. Bu kampa katılmak için kontenjan sınırlı olduğu için elinizi çabuk tutmanız gerekir. Yurt içinden ve Yurt dışından gelen 100'lerce kampçı Antalya Hava alanında toplanarak kamp merkezinde toplanmaktadır. |


KAMPTA KONAKLAMA NASIL OLMALI

Kamp merkezinde konaklama yaş guruplarına ayrılarak her bir kampçı yaşıtları ile birlikte konaklamaktadır. Yaz Kampı Odalarda çocuklar ile berarber kampçıların her türlü sorunlarını çözecek ve onlara rehberlik edecek gurup lideri bulunmaktadır.

YAZ KAMPI BİTİMİNDE EVE DÖNÜŞ NASIL OLMALI

Kamp merkezinde toparlanma ve vedalaşmadan sonra yine kurum organizasyonu ile gurup liderleri eşliğinde kampçılar evlerine ulaşmaktadır. Kamp merkezinden topluca çıkış yapılarak yine Antalya Hava Alanınından uçaklarla kendi şehirlerine hareket etmektedir. Son olarak eve dönen öğrencilerin ailelerinden son bir bilgi alınarak kampçılar tesilim edilir.

Her türlü kamp organizasyonunda uzun yıllardır hizmet veren aquakamp bu konuda oldukça tecrübeli bir kurumdur. Her yıl 100 lerce kampçı burada buluşarak Uluslararası kampı sorunsuz tamalarlar. Haydi Gençler kamplara....

Hiç yorum yok: