13 Mayıs 2017 Cumartesi

İSTANBUL'DA YÜZME KURSU NEREDE ALABİLİRİM ?

23. YILIN'DA AQUA SPOR KULÜBÜ

Yüzme kursu almadan önce İyi Araştırma yapmalısınız. İstanbul da '23 Yıllık tecrübesi ile en İyi, En Bilindik Kulüplerden Biri Olan Aqua Spor Kulübün den Rahatlıkla Yüzme Dersi Alabilirsiniz.

Gurup Yüzme kursu alacağınız gibi, Özel yüzme dersi de alabilirsiniz. Gurup yüzme kursları 5 kişilik guruplar halinde Yapılmaktadır. Özel yüzme kursu bire bir yapılmaktadır. Gurup Yüzme kursları Anadolu yakasında, Galatasaray Yüzme Havuzu ve Kartal İstek Uluğ bey Yüzme havuzunda yapılmaktadır.

Özel yüzme derslerini,  belirtilen havuzlarda yada kendinize ait Yüzme havuzlarında alabilirsiniz. Yüzme Eğitimlerini, Kendi konusunda İhtisas yapmış Yada Spor Akademisi mezunu Antrenörlerimiz vermektedir.  Özellikle Eğitmenlerin Belgelerini sorgulamaktan çekinmeyin, sizlerin de bildiği gibi bazen bazı kulüplerde Ağabey yada Abla tarzında yardımcı Kişilere veya biraz yüzme sporuyla uğraşmış kişilerde (maalesef) Eğitim vermektedir.

 İş te Aqua Spor kulübü Bur da devreye girmektedir. Aqua Spor Kulübü Türkiye'de İlk Yetişkinlere Organize Yüzme kursu Başlatan Kulüp olma özelliğine sahiptir. Aqua spor Kulübü, Yetişkinlere, Çocuklara, Engellilere, Bayanlara, Otistik Kişilere  ve Aynı zamanda Yarışmacı sporcu Yetiştirip, Yıllarca Milli takımlara Sporcu vermiş Bir kulüptür.

Hiç yorum yok: